•  W podróż poślubną młode pary najczęściej wyjeżdżają za granicę, by po intensywnych przygotowaniach do wesela odpocząć na egzotycznej plaży.
     W podróż poślubną młode pary najczęściej wyjeżdżają za granicę, by po intensywnych przygotowaniach do wesela odpocząć na egzotycznej plaży.
02.03.2019

W podróż do Omanu, miesiąc miodowy w Chinach

Choć na podróż poślubną przeciętna polska para wydaje więcej niż na inny wakacyjny wyjazd, nie wszyscy pytają o oferty dla nowożeńców. Coraz częściej za to szukają hoteli 18+.

Kiedy podróże zagraniczne przestały być luksusem, zagraniczne wyjazdy świeżo upieczonych małżonków zaczęły urastać do rangi tradycji. – Jednym z pierwszych popularnych kierunków stała się kontynentalna Grecja, również ze względu na fakt, że można było tam dojechać autokarem,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 10./2019 z 05.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.