•  W Miasteczku Śląskim w wakacje powstaje m.in. plac zabaw przy Przedszkolu nr 1.
     W Miasteczku Śląskim w wakacje powstaje m.in. plac zabaw przy Przedszkolu nr 1. Fot. Archiwum UM
11.08.2018

W powiecie jak na placu budowy. Idą wybory

W tym roku odbędą się wybory samorządowe. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że gminy ze zdwojoną energią zabrały się za remonty o czym szeroko informują na stronach internetowych. Nawet spłukany powiat zabrał się za łatanie dróg i chodników.

Piekary Śląskie

– Najważniejszą inwestycją jest trwająca właśnie rewitalizacja Osiedla Wieczorka - podłączenie do centralnego ogrzewania i termomodernizacja 80 budynków – mówi Krzysztof Turzański, zastępca prezydenta. Przebudowywany jest Miejski Dom Kultury, w którym będzie profesjonalna sala widowiskowo-kinowa. – Rozpoczynamy też przebudowę parku…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2018 z 14.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.