•  
      Zdj. Archiwum UM
06.06.2019

W Rybnej świętowali strażacy

Druhowie Zbigniew Całka z OSP Ożarowice, Dariusz Chludziński z OSP Świętoszowice, Zbigniew Kozieł z OSP Ożarowice i Karol Szabo z OSP Pniowiec zostali odznaczeni złotymi medalami za zasługi dla pożarnictwa.

St. kpt. Arkadiusz Jankowski, st. kpt. Maciej Mielniczuk i mł. kpt. Piotr Zwarycz z Komendy Powiatowej PSP otrzymali Brązową Odznakę "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej". Okazją do wręczenia tych i innych wyróżnień była strażacka gala, która odbyła się 29 maja w Pałacu w Rybnej. Ponadto na wyższe stopnie mianowano 34 strażaków z tarnogórskiej komendy. Wręczono także nagrody laureatom eliminacji powiatowych konkursu wiedzy pożarniczej i konkursu plastycznego. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2019 z 04.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.