•  Tort pokroił prezes Tomasz Suchański, pierwszy kawałek dostał się wójtowi Wiesławowi Olszewskiemu, który jednak, jak na dżentelmena przystało, odstąpił go Katarzynie Słabowskiej, dyrektor logistyki w firmie Żabka Polska.
     Tort pokroił prezes Tomasz Suchański, pierwszy kawałek dostał się wójtowi Wiesławowi Olszewskiemu, który jednak, jak na dżentelmena przystało, odstąpił go Katarzynie Słabowskiej, dyrektor logistyki w firmie Żabka Polska. Fot. Jarosław Myśliwski
24.06.2018

W Szałszy otwarto centrum logistyczne

Ma 25 tys. m kw powierzchni magazynowej, obsługuje 1000 sklepów, zatrudnia 315 pracowników - w ubiegłym tygodniu oficjalnie otwarto Centrum Logistyczne Żabki w Szałszy.

Budowę centrum rozpoczęto w maju ubiegłego roku, zakończono w styczniu 2018 r., w lutym była pierwsza kompletacja towaru. Pełną zdolność operacyjną centrum osiągnęło w czerwcu. Zastosowano w nim szereg nowoczesnych rozwiązań, gdy chodzi o flotę wózków, regały…


Artykuł ukazał się w GWARKU 25/2018 z 26.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.