•  Bartosz Aparta podczas remontu lokalu. W tym pokoju wkrótce pojawią się dwa stanowiska do gier VR, czyli przenoszących w wirtualną rzeczywistość.
     Bartosz Aparta podczas remontu lokalu. W tym pokoju wkrótce pojawią się dwa stanowiska do gier VR, czyli przenoszących w wirtualną rzeczywistość. Fot. Hanna Kampa
04.02.2018

W Tarnowskich Górach powstaje kafejka do e-sportu

Na drugą połowę lutego przewidziano w Tarnowskich Górach otwarcie ESCA Gaming Cafe, czyli miejsca, w którym zapaleńcy będą mogli spotykać się, by uprawiać e-sport. W przedsięwzięcie zainwestował pochodzący ze Strzybnicy przedsiębiorca, Bartosz Aparta.

Kafejka z grami komputerowymi mieścić się będzie przy ul. Stalmacha. W lokalu liczącym 160 m kw. trwa obecnie remont. Za chwilę pojawi się w nim 21 stanowisk e-sportowych i dwa do gier VR, czyli przenoszących w wirtualną rzeczywistość.

Gaming cafe…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.