•  Kilka lat temu tak się bawiono pod urzędem w Tworogu podczas Sylwestra.
     Kilka lat temu tak się bawiono pod urzędem w Tworogu podczas Sylwestra. Fot. UG w Tworogu
15.12.2019

W Tworogu nie będzie Sylwestra pod chmurką. A gdzie będzie?

W Tworogu po raz pierwszy od wielu lat nie będzie imprezy sylwestrowej organizowanej przez gminę. Wszystko przez kiepską frekwencję w ostatnich latach. Odwrotnie jest w Miasteczku Śląskim – ubiegłoroczny Sylwester w Parku Rubina okazał się sukcesem i impreza będzie kontynuowana.

– Od lat była to tradycja w naszej gminie, ale w tym roku zrezygnowaliśmy z organizacji Sylwestra. Widać, że w ostatnich latach cieszył się coraz mniejszym zainteresowaniem i nie chcemy organizować go na siłę. W ubiegłym roku była garstka osób. Akurat…


Artykuł ukazał się w GWARKU 50/2019 z 17.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.