•  
      Fot. Jacek Tarski
12.06.2018

​W tworoskim GOPS-ie prawie na noże

W tworoskim GOPS-ie wrze. Dwoje pracowników walczy z dyrektorem. Czy możliwy jest jakikolwiek kompromis? Tworoski GOPS nie jest gigantyczną strukturą. Konflikt może mieć wpływ na podopiecznych.Konflikt w tworoskim Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej angażuje co prawda tylko trzy osoby, ale dzieje się w zasadzie na oczach wszystkich i w końcu może okazać się, że będzie miał wpływ na losy podopiecznych. Dwoje pracowników, opiekunów, Małgorzata Zaława i Marian Marosczyk starli się z dyrektorem ośrodka Barbarą Pyszniak.

Poszło o pieniądze

Późnym latem ubiegłego roku zwrócili się do dyrektora o wyrównanie kosztu dojazdów do podopiecznych prywatnymi samochodami. Zgodnie z przepisami, pracodawca wypłacał ryczałt za przejechanie 300 kilometrów. Tymczasem, jak mówią Małgorzata Zaława i Marian Marosczyk, miesięczne przebiegi wynosiły 800, a…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2018 z 12.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.