•  Zdarzenie w Ostrożnicy.
     Zdarzenie w Ostrożnicy. Zdjęcia: OSP Świerklaniec, OSP Żyglinek, OSP Świętoszowice
29.10.2018

W weekend zderzały się auta

Deszczowa pogoda, śliskie drogi i o wypadek czy kolizję nietrudno.

W niedzielę, 28 października ok. godz. 15.30 trzy auta zderzyły się na zakręcie ul. Woźnickiej w Miasteczku Śląskim. Jak na facebookowym profilu informuje OSP Żyglinek w zdarzeniu brały udział peugeot 206, volkswagen golf i skoda fabia. Nikt nie odniósł obrażeń.

Kilka godzin wcześniej, przed godz. 10 seat wylądował w rowie w Ostrożnicy. Jechały nim 3 osoby, nikomu nic poważnego się nie stało.

Z kolei w piątek doszło do wypadku w Ziemięcicach, na skrzyżowaniu ul. Mikulczyckiej i Gliwickiej. Volkswagen golf kierowany przez 41-letniego mężczyznę zderzył się ze skodą fabią. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę VW. Lekko ranna została kierująca skodą 25-latka.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.