• W ubiegłym roku druhowie z OSP Florian pojechali do żmii w domu przy ul. Grzybowej. Tu też okazało się, że to zaskroniec.
    W ubiegłym roku druhowie z OSP Florian pojechali do żmii w domu przy ul. Grzybowej. Tu też okazało się, że to zaskroniec. Fot. OSP Florian Strzybnica
05.09.2019

Wąż wślizgnął się pod lodówkę

Wczoraj, 4 września strażacy otrzymali zgłoszenie o żmii w domu jednorodzinnym przy ul. Jaśminowej w Starych Tarnowicach.

Gad wślizgnął się pod lodówkę. Strażacy go wyciągnęli. Okazało się jednak, że to nie żmija tylko zaskroniec. Odwieziono go do lasu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.