•  
      Fot. Pixabay
07.08.2018

W Woźnikach woda jest czysta

W mediach pojawiła się informacja o skażeniu wody w Woźnikach, tyle że chodzi o te w powiecie zawierciańskim. W Woźnikach w powiecie lublinieckim z wodą problemów nie ma.

Kiedy w świat poszła informacja o zanieczyszczonej paciorkowcami kałowymi wodzie w woźnickich wodociągach, przestraszyli się mieszańcy Woźnik w powiecie lublinieckim. - Zapewniam, że nie mają się czego obawiać, bo do skażenia doszło w Woźnikach w powiecie zawierciańskim. Na naszym terenie woda jest czysta – zapewnia Anna Tronina z PWiK w Tarnowskich Górach, pełnomocnik zarządu ds. komunikacji . (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.