•  
      Fot. police.hu
09.08.2019

W wypadku na Węgrzech zginęła rodzina z Piekar Śląskich

Do wypadku doszło wczoraj, 8 sierpnia rano. Zginął 30-latek i jego 2-miesięczny syn. Matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Węgierska policja przekazała informację o tragicznym wypadku piekarskim urzędnikom, z prośbą o skontaktowanie się z rodziną ofiar. - Zrobili to strażnicy miejscy, razem z psychologiem – mówi Sylwia Łysakowska, rzeczniczka piekarskiego magistratu.

Rodzina z Piekar Śląskich jechała samochodem osobowym. Zderzyli się z ciężarówką. Nie znamy przebiegu wypadku. Ojciec i syn zginęli na miejscu. Matka była reanimowana i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że zmarła.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.