•  Amatorska drużyna Się Chodzi jest bardzo aktywna. I jest świetnym przykładem na to, ile radości i zdrowia daje marsz z kijami.
     Amatorska drużyna Się Chodzi jest bardzo aktywna. I jest świetnym przykładem na to, ile radości i zdrowia daje marsz z kijami. Fot. Alicja Jurasz
04.07.2018

Wakacje z kijami

Amatorska drużyna nordic walkingu Się Chodzi z Tarnowskich Gór organizuje w najbliższym czasie aż dwa projekty związane z marszem z kijami: “Turystyka i kije – bo tutaj się żyje” i “Nordic walking na receptę”.

W ramach projektu "Nordic walking na receptę" w każdy czwartek aż do końca października nad zalewem Nakło-Chechło będą się odbywać bezpłatne zajęcia nordic walkingu. Początek o godz. 17, zbiórka przy wjeździe na pole namiotowe. Z kolei projekt "Turystyka i kije – bo tutaj…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2018 z 03.07.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.