•  Agnieszka Kosak i Tija poprowadzą uczestników spaceru.
     Agnieszka Kosak i Tija poprowadzą uczestników spaceru. Fot. Archiwum prywatne
28.01.2019

Walentynkowy spacer z psami

W niedzielę, 10 lutego w świerklanieckim parku odbędzie się Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy. Organizuje go Agnieszka Kosak, autorka bloga nawypadzpsem.pl. To już czwarta edycja wydarzenia i kolejna, która odbywa się w Świerklańcu. Zapisy trwają do 8 lutego lub do wyczerpania miejsc.

– Trasa spaceru będzie prowadziła przez najpiękniejsze zakątki świerklanieckiego parku. Uczestnicy pokonają około 6 kilometrów. Razem z psami przemierzą asfaltowe ścieżki oraz leśne dukty. Tempo spaceru będzie dostosowane do wszystkich uczestników. Trzeba jednak pamiętać, że jest to spotkanie dla psów zdrowych i aktywnych. Nie mamy opłat wpisowych, zamiast tego prosimy o przyniesienie ze sobą ręczników papierowych i puszek z mokrą karmą. Dary trafią do Azylu dla Zwierząt "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach – mówi organizatorka.

Informacje o zapisach będą dostępne na stronie www.nawypadzpsem.pl. Zbiórka planowana jest o godz. 10.30 przy Urzędzie Stanu Cywilnego na u. Parkowej 32. Spacer rozpocznie się o godz. 11. O godz. 11.30 zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie. Spacer zakończy się około godz. 12.30. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresami: kontakt@nawypadzpsem.pl lub nawypadzpsem@gmail.com. Więcej na:

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.