27.11.2017

Włamania na os. Przyjaźń, kradzieże na działkach przy Bytomskiej

Dwa włamania, sposób działania złodzieja ten sam. Okradziono mieszkania na os. Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Złodzieje grasowali też na terenie ROD Wieczorka.

22 listopada ok. godz. 15 nieznany sprawca w jednym z mieszkań przy ul. Szwedzkiej wyważył drzwi balkonowe - ukradł 200 zł i wartą ok. 650 zł biżuterię. Dzień później kradzież z włamaniem zgłosiła mieszkanka ul. Donieckiej. Sposób działania złodzieja był ten sam. Tu jego łupem padł laptop i biżuteria warte ok. 3 tys. zł.

Natomiast 21 listopada kradzieże zgłosili dwaj działkowcy z ROD Wieczorka przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach. W ich altanach ktoś wyłamał drzwi. Jednemu skradziono wart ok. 500 zł telewizor, drugiemu – dekoder i podkaszarkę (starty ok. 500 zł).

Policja poszukuje sprawców kradzieży. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.