•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
05.07.2019

Włamywali się do marketu. Łupy były warte prawie 2 tys. zł

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w ostatnim czasie dokonali serii kradzieży w jednym z marketów w Woźnikach. Złodziei na gorącym uczynku złapali w środę pracownicy ochrony sklepu.

Okazało się, że trzej złapani przez ochroniarzy mężczyźni już wcześniej kradli w markecie artykuły spożywcze i alkohol, które w sumie były warte prawie 2 tys. zł.

Sprawcy to 23-letni i 39-letni mieszkańcy województwa śląskiego i 54-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. (esp)

Filmy - zobacz ceny

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.