26.05.2019

Warsztaty i granty

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego planuje ogłoszenie naboru wniosków w ramach tzw. małych grantów dla organizacji seniorskich i działających na rzecz seniorów na terenie województwa.

Aby umożliwić seniorom aplikowanie o środki pragnie zorganizować cykl warsztatów, w trakcie których pomoże "ubrać" pomysły we wnioski. Zajęcia dla seniorów z terenu Tarnowskich Gór, Lublińca i Piekar Ślaskich odbędą się w 27 maja, w godz. 11-15, w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, sala 304.

W warsztatach weźmie udział Izabela Domogała, członek Zarządu Województwa Śląskiego. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są przez formularz dostępny na stronie https://rops-katowice.pl/2019/05/16/male-granty-senioralne-warsztaty/#more-7140


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.