•  Wypadek w Nakle Śląskim.
     Wypadek w Nakle Śląskim. Zdjęcia: Archiwum policji
12.08.2019

Weekend na drogach: 5 wypadków, 18 kolizji, 6 rannych

W sobotę trzy auta zderzyły się na ul. Głównej w Nakle Śląskim. Niewiele później był kolejny wypadek, na tarnogórskiej obwodnicy. Znów zderzyły się trzy samochody.

Po godz. 18 w Nakle Ślaskim na ulicy Głównej 53-latek z Piekar Ślaskich jechał fordem i nie zachował bezpiecznej odległości - najechał na tył skody fabia. Ta siłą odrzutu uderzyła w opla, za kierownicą którego siedział 40-latek z powiatu tarnogórskiego. Jadąca skodą 40-latka trafiła do szpitala.

- Podobny scenariusz miał miejsce 20 minut później na obwodnicy, gdzie 58-latek z Kalet kierując vw transporterem najechał na tył bmw, który następnie najechał na opla astrę. Kierowca bmw uskarżał się na ból kręgosłupa i został przewieziony do szpitala – informuje sierż. szt. Jacek Mężyk z tarnogórskiej policji.

W sobotę doszło też do wypadku na rondzie w Świerklańcu. 69-latka z Katowic jechała hyundaiem i potrąciła 61-letniego rowerzystę. Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala.

Niedziela to wypadek na ulicy Repeckiej w Tarnowskich Górach. 57-latek z powiatu tarnogórskiego prowadził vw polo i najechał na tył vw passata, którym jechał 54-latek z Bytomia. Obaj kierowcy odnieśli ogólne obrażenia ciała. I jeszcze wypadek w Tworogu, o którym już pisaliśmy - 28-latek wjechał aixamem do rowu. Ranna została pasażerka. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.