•  Adrian Turek podczas badania kotki Zuzi.
     Adrian Turek podczas badania kotki Zuzi. Fot. Hanna Kampa
31.12.2017

Weterynaria. Najlepszy wybór w moim życiu

Lekarz weterynarii Adrian Turek przyjmuje pacjentów w lecznicy w Strzybnicy. Jego gabinet jest jednym z częściej odwiedzanych w mieście. Weterynarz zdobył sobie zaufanie nie tylko właścicieli czworonogów, ale także organizacji działających na rzecz zwierząt.

Adrian Turek jest tarnogórzaninem wychowanym w Lasowicach. Od dzieciństwa nieobojętny był mu los zwierząt, które chętnie przygarniał i dokarmiał. Po ukończeniu I LO im. S. Sempołowskiej postanowił podjąć studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. – Był to jeden z najlepszych wyborów w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.