•  Interwencja w Tworogu.
     Interwencja w Tworogu. Fot. OSP Tworóg
31.10.2018

Wiatr łamał drzewa

Wczorajszy silny wiatr przysporzył trochę pracy strażakom, ale na szczęście obyło się bez większych szkód.

W Tarnowskich Górach na ul. Kruszcowej wiatr powalił drzewo z posesji na jezdnię. Przejazd był zablokowany. Strażacy pocięli i usunęli drzewo. Kolejne drzewo przewróciło się na chodnik i trawnik przy ul. Częstochowskiej. Z kolei w Tworogu przy ul. Świniowickiej konary drzewa spadły na jezdnię.

Było jeszcze jedno wezwanie związane z silnym wiatrem, tyle że okazało się, że to sprawa raczej nie dla strażaków. Chodzi o plac składowy przy ul. Oświęcimskiej w Tarnowskich Górach. Przy jego ogrodzeniu rosną drzewa i co jakiś czas wiatr łamie konary, które spadają na plac. Strażacy zabezpieczyli zagrożony obszar, ale rozwiązanie problemu należy już do użytkownika terenu. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.