• Do tej pory na remont wiatraka wydano niecałe 30 tys. zł. Po naprawie wizytówka Kalet prezentuje się okazale, ale miasto ma wobec niej bardziej szersze plany.
    Do tej pory na remont wiatraka wydano niecałe 30 tys. zł. Po naprawie wizytówka Kalet prezentuje się okazale, ale miasto ma wobec niej bardziej szersze plany. Fot. Archiwum
13.08.2017

Wiatrak, plotka i poślubne noce

Władze Kalet wyremontowały wiatrak na wyspie w Zielonej. W mieście gruchnęła plotka, że zrobiły to dla prywatnego przedsiębiorcy, który teraz na wiatraku będzie zarabiał.

Wyspą, na której stoi obiekt, administruje Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach. – Ale wiatrak jest własnością miasta. Kupiliśmy go za przysłowiową złotówkę od Piotra Świerca, właściciela Ośrodka Wypoczynkowego Zielona – ucina krótko Klaudiusz Kandzia,…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 32 z 14.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.