•   Stanisław Torbus jest wicestarostą tarnogórskim od roku.
      Stanisław Torbus jest wicestarostą tarnogórskim od roku. Fot. Elżbieta Kulińska
13.03.2018

Wicestarosta żegna się z PO

Na pół roku przed wyborami samorządowymi Platforma Obywatelska cofa poparcie wicestaroście tarnogórskiemu. PO oczekuje, że w związku z tym Stanisław Torbus zdobędzie się na “honorowy” gest.

Stanisław Torbus jest zdziwiony, że cofnięto mu rekomendację Platformy Obywatelskiej. – Nie wiedziałem, że ją mam – mówi. Co w takim razie zrobi? – Podejmę decyzję w ciągu kilku dni, może tygodnia – odpowiada.

Już w ubiegłym roku zarząd…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.