•  
      Zdjęcia: Archiwum organizatorów
23.08.2019

Wieża na lotnisku, szpital, a może basen?

Do 31 sierpnia internauci mogą głosować na najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiego. Wśród zgłoszeń są trzy z naszego terenu. Są też nagrody rzeczowe dla głosujących.

Internauci mogą oddać głos m.in. na wieżę kontroli ruchu na lotnisku w Pyrzowicach, oraz kąpielisko z wodnym placem zbaw i rozbudowę szpitala miejskiego w Piekarach Śląskich.

Najpopularniejsza realizacja dostanie Nagrodą Internautów, a wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Można przyznać punkty – od 1 do 3 - trzem wybranym inwestycjom.

We wrześniu inwestycje oceni jury złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Wyniki plebiscytu publiczności nie mają wpływu na jego werdykt. (esp)

Głosować można na: npp.slaskie.pl


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.