• Północna część Górnego Śląska jest najbardziej upośledzona z punktu widzenia komunikacyjnego. Teraz dopiero mamy szansę by to się zmieniło – mówi poseł Jerzy Polaczek, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury.
    Północna część Górnego Śląska jest najbardziej upośledzona z punktu widzenia komunikacyjnego. Teraz dopiero mamy szansę by to się zmieniło – mówi poseł Jerzy Polaczek, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury. Fot. Archiwum
07.01.2018

Wiemy, którędy będzie biegła S11 i jest to dobra wiadomość

Zapadła decyzja w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S11. Wybrano wariant nie najtańszy, nie najkrótszy, nie najprostszy, lecz najlepszy nie tylko dla Tarnowskich Gór, ale całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Pod koniec ubiegłego roku przyjęto studium korytarzowo-sieciowe dla S11. Dokument, który powstał w porozumieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa ma kluczowe znaczenie, bo określono w nim ślad, po którym będzie biegła…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.