•  Od dłuższego czasu na budowie niewiele się dzieje. Zdjęcie z początku sierpnia.
     Od dłuższego czasu na budowie niewiele się dzieje. Zdjęcie z początku sierpnia. Fot. Archiwum czytelnika
14.09.2018

Świerklaniec wyrzucił wykonawcę z budowy

Władze Gminy Świerklaniec wypowiedziały umowę firmie A1 Projekt z Bytomia, która nie wywiązała się z umowy na remont szkoły w Nowym Chechle. Tymczasem lekcje odbywają się w Pałacu Kawalera w Świerklańcu.

O sprawie piszemy od kilku tygodni. Skandal wybuchł pod koniec lipca, kiedy nad wsią przeszła ulewa. Ponieważ z budynku zdjęto dach i nie zabezpieczono go należycie, woda zalała pomieszczenia. Na szczęście - przynajmniej tak się wtedy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2018 z 18.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.