•  
      Fot. Pixabay
14.04.2018

Wilki zadomowią się w naszych lasach?

Jeden podobno krąży w okolicy stawu w Zielonej. Dwa leśniczy widział w gminie Ciasna. Czy wilki na stałe zagoszczą w naszych lasach?

Do Nadleśnictwa Lubliniec sygnały o wilkach zaczęły docierać w lutym. Miano je zauważyć w okolicy Solarni, Kośmidrów i Lublińca. – Jeden z naszych leśniczych widział dwa, które goniły sarnę – informuje Henryk Waga, zastępca nadleśniczego. Było to w rejonie Panoszowa i…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2018 z 17.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.