•  Katarzyna Bodora i Adrian Kalus z Rock Time MDK Kalety wygrali VIII Plenerowy Maraton Rock and Rolla Swing Show Kalety 2019. Po blisko godzinie tańca, mimo ogromnego zmęczenie, nadal popisywali się elementami akrobatycznymi.
  •  Katarzyna Bodora i Adrian Kalus z Rock Time MDK Kalety wygrali VIII Plenerowy Maraton Rock and Rolla Swing Show Kalety 2019. Po blisko godzinie tańca, mimo ogromnego zmęczenie, nadal popisywali się elementami akrobatycznymi. Fot. Jarosław Myśliwski i Olga Blaszczok
  03.06.2019

  Święto miasta w tempie chilloutu

  Na początku były duże obawy. Deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz, praktycznie do samych Dni Kalet, dlatego miejsce imprezy przygotowywano na ostatni moment. Wątpliwości budziła też lokalizacja.

  Pierwszych dwadzieścia edycji święta miasta odbyło się na stadionie w Kaletach, teraz z powodu budowy toru rolkowego postanowiono przenieść je do Zielonej. Nie za daleko od centrum Kalet? Czy świętowanie nad wodą będzie bezpieczne? Czy nie za…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2019 z 04.06.2019

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.