•  Pingpongowe zawody w Tarnowskich Górach zgromadziły 4 maja ponad 30 uczestników.
     Pingpongowe zawody w Tarnowskich Górach zgromadziły 4 maja ponad 30 uczestników. Fot. Archiwum ASTS
07.05.2019

Święto z tenisem stołowym

4 maja w Tarnowskich Górach, z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja, odbył się turniej tenisa stołowego, w którym uczestniczyło 38 zawodników i zawodniczek.  Zawody, zorganizowane przez Amatorską Sekcję Tenisa Stołowego, we współpracy z Urzędem Miejskim, przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych – do i powyżej 54 lat.

W kategorii do 54 lat najlepszy okazał się Henryk Tkaczyk (Piekary Śląskie), wyprzedzając kolejno: Grzegorza Jugowca (Piekary Śląskie), Rafała Wójcika (Świętochłowice), Ireneusza Bednarka, Dominikę Bylicę i Krzysztofa Burzyńskiego (wszyscy Tarnowskie Góry). W grupie wiekowej powyżej 54 lat zwyciężył Mariusz Żurek (Tarnowskie Góry), a kolejne miejsca zajęli: Aleksander Bartoń (Piekary Śląskie), Andrzej Kampa, Krzysztof Koźluk (obaj Tarnowskie Góry), Antoni Keller (Świętochłowice) i Wojciech Sprot (Sucha Góra). (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.