•  Biesiada seniorów odbyła się z okazji Światowego Dnia Inwalidy.
     Biesiada seniorów odbyła się z okazji Światowego Dnia Inwalidy. Krzysztof Garczarczyk
30.04.2019

Świętowali tarnogórscy seniorzy

Z górą 100 seniorów bawiło się na imprezie, zorganizowanej 25 kwietnia w jednej z tarnogórskich restauracji z okazji Światowego Dnia Inwalidy.

Zebranych powitała Irena Nowak, prezes Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowskich Górach. Byli wśród nich goście honorowi: wiceburmistrz Jolanta Tuszyńska i członek zarządu powiatu Krzysztof Łoziński, którzy złożyli tarnogórskim seniorom najlepsze życzenia. Na ręce pani prezes przekazali też drobne upominki. Chętni mogli pobiesiadować i potańczyć do woli. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.