•  
      Fot. Pixabay
06.08.2018

Więzienie za nielegalną sprzedaż gier?

Prawie dwa tysiące zarzutów i ponad 130 tys. zł zabezpieczonych na poczet przyszłych kar. Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o rozpowszechnianie gier w wersji cyfrowej.

Dochodzenie prowadzone przez piekarskich policjantów trwało pół roku. Zarzuty usłyszał 22-letni piekarzanin. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna kupował gry w wersjach elektronicznych, po czym sprzedawał je wraz z dostępem do konta na aukcjach internetowych. Poszkodowana firma wysokość swoich strat wyceniła na 300 tys. zł. 22-latkowi grozi do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.