•  Sprawca kolizji uciekł, ale została tablica rejestracyjna. Zabrali ją policjanci.
     Sprawca kolizji uciekł, ale została tablica rejestracyjna. Zabrali ją policjanci. Fot. Jarosław Myśliwski
12.09.2018

Wjechał w market i uciekł

Wczoraj, 11 września późnym wieczorem doszło do nietypowego zdarzenia pod marketem Carrefour w Tarnowskich Górach przy ul. Kościuszki.

W ścianę marketu wjechał biały dostawczy opel. Kierowca uciekł. Miał jednak pecha, bo na miejscu została tablica rejestracyjna samochodu. Okazało, że opel jest autem służbowym. Policjanci pojechali więc do tarnogórskiej firmy, która go zarejestrowała. Jednak o tej porze była zamknięta. Mundurowi zajmują się sprawą i ustalają, kto siedział za kierownicą opla. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.