•  
      Fot. Archiwum policji
20.02.2020

Wjechał w płot, potem zgłosił kradzież auta

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w Psarach w powiecie lublinieckim. 24-latek z Woźnik jechał volkswagenem i uderzył w betonowy płot. Uciekł z miejsca zdarzenia, a pół godziny później zadzwonił na policję, by zgłosić kradzież samochodu.

Policjanci z posterunku w Koszęcinie nie dali się nabrać. Zatrzymali 24-latka, który miał prawie promil alkoholu w organizmie, a do tego naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.