•  
      Zdjęcia: OSP Świerklaniec
11.02.2019

Wjechał w słup. Trafił do szpitala

Do wypadku doszło w niedzielę, 10 lutego, późnym wieczorem na ul. Radzionkowskiej w Świerklańcu. Kierowca uciekał przed policjantem.

34-latek z miejscowości Słupie jechał renault megane. Jak twierdził świadek - zygzakiem i szybko. Prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i jazda skończyła się uderzeniem w słup energetyczny i płot. Z obrażeniami ciała zabrano go do szpitala. Pobrano mu też krew na badanie na zawartość alkoholu. 

Okazało się, że kierowcę od Kozłowej Góry próbował zatrzymać policjant po służbie. Podejrzewał, że jadący renault jest pod wpływem alkoholu. Więcej TUTAJ

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.