•  Agnieszka Kosak i Tija już sprawdziły wybieg.
     Agnieszka Kosak i Tija już sprawdziły wybieg. Fot. Na wypad z psem
10.10.2019

Wkrótce otwarcie wybiegu dla psów na osiedlu Przyjaźń

W środę, 23 października nastąpi oficjalne otwarcie skweru dla psów na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. W programie mnóstwo atrakcji dla czworonogów i właścicieli. Impreza rozpocznie się o godz. 17.

W programie zajęcia i zabawy z zakresu bezpieczeństwa dla dzieci z psem terapeutycznym Lillo i Anią Mikołajczyk - PSIKUrS Szkolenie Psów, pokaz flyball - psiej sztafety w wykonaniu tarnogórskiej drużyny Triggers Flyball Team, pokaz Grupy Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Orzech z psami. Porad weterynaryjnych będzie udzielać Anna Sznajder-Grzyb z przychodni weterynaryjnej Pro Animalium. Nie zabraknie stoiska azylu dla zwierząt "Cichy Kąt" oraz wolontariuszy dla zwierząt ze schroniska w Miedarach - dlatego warto zabrać prezenty dla bezdomnych psów i kotów: puszki z jedzeniem, smakołyki, zabawki.

Na uczestników czekają upominki: psie apaszki w tarnogórską kratę z logo TG know HAU oraz doghelpery. Na imprezę zaprasza Urząd Miejski w Tarnowskich Górach i TG know Hau.

We wrześniu wybieg odwiedziła i przetestowała Agnieszka Kosak z Tiją. Więcej o ich wrażeniach można przeczytać na blogu  Na wypad z psem.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.