•  W piątek rano w poczekalni dworca można było obejrzeć m.in. film promujący świerklaniecki park. Specjalnych emocji nie budził.
     W piątek rano w poczekalni dworca można było obejrzeć m.in. film promujący świerklaniecki park. Specjalnych emocji nie budził. Fot. Jarosław Myśliwski
23.02.2020

Wojna o telewizor

“Ten ma władzę, kto ma w rękach media” – napisał Ryszard Kapuściński. I na tym tle toczy się spór o telewizor w poczekalni dworca autobusowego w Tarnowskich Górach.

"W 2013 r. oddano do użytku nowy gmach dworca autobusowego. Od tamtego czasu nieprzerwanie na monitorze w poczekalni dworca był emitowany program TVP Info. Od listopada 2019 roku nie wiadomo kto i dlaczego, podjął decyzję o zmianie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2020 z 25.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.