•   Wójt Jan Murowski tłumaczył, że podczas uroczystego podpisania porozumienia o utworzeniu klastra złożył na dokumencie tylko parafkę.
      Wójt Jan Murowski tłumaczył, że podczas uroczystego podpisania porozumienia o utworzeniu klastra złożył na dokumencie tylko parafkę. Fot. Krzysztof Garczarczyk
09.05.2018

Wójt: Nic nie podpisywałem, ja tylko parafowałem

Nie zmiany w budżecie, czy dopłaty do wody i ścieków wzbudziły na sesji w Krupskim Młynie ożywioną dyskusję. Poszło o porozumienie dotyczące tzw. klastra energii. Być może udałoby się jej uniknąć, gdyby wójt nie wyprzedzał decyzji radnych.

10 kwietnia w Zbrosławicach podpisano porozumienie o utworzeniu klastra energii "Zielona energia leśnej krainy". Przystąpiło do niego 5 gmin: Zbrosławice, Tworóg, Pawonków, Kochanowice i właśnie Krupski Młyn. Przed obiektywami aparatów włodarze podpisali umowę o współpracy w zakresie …

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.