05.11.2019

Worki na liście bez limitu? Nie za darmo

– Liście nie mieszczą się już ani w pojemniku na bioodpady, ani w limitowanych darmowych workach od miasta. Dlaczego nie jest tak, jak w przypadku szkła czy plastiku? Worki na nie są dostępne bez ograniczeń – mówi czytelniczka.

Jej mama mieszka na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach, w domu jednorodzinnym. Na działce ma tylko jedno drzewo, ale spada z niego mnóstwo liści. – Mama na bieżąco je grabi. Wrzuca do pojemnika, a potem do worków. Jednak jesienią szybko się…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2019 z 05.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.