•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
07.06.2019

Wpadł diler amfetaminy

W mieszkaniu 33-latka policjanci znaleźli narkotyki warte ok. 12 tys. zł.

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w Lublińcu. W środku znaleźli ponad 400 gram amfetaminy, z której można było sporządzić około 4 tys. pojedynczych działek dilerskich. Ich czarnorynkowa wartość to około 12 tys. zł. Dodatkowo w mieszkaniu były 4 gramy marihuany i przyrządy służące do ważenia narkotyków.

Zatrzymano 33-latka. Usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. 5 czerwca sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 10 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.