•  Mieszkaniec Katowic okradł stację paliw w Miasteczku Śląskim.
     Mieszkaniec Katowic okradł stację paliw w Miasteczku Śląskim. Fot. Archiwum policji
12.01.2019

Wpadł złodziej paliwa

Ukradł paliwo w Miasteczku Śląskim. Potem zrobił sobie przystanek w Boniowicach. Tam zatrzymali go policjanci. W minionym roku zanotowano blisko 200 spraw związanych z kradzieżami paliwa.

Na początku stycznia policjanci z komisariatu w Zbrosławicach odebrali komunikat o kradzieży paliwa na stacji w Miasteczku Śląskim. Sprawca miał jechać zielonym volvo. Mundurowi zauważyli podejrzany samochód w Boniowicach. W środku siedział mężczyzna. W bagażniku były plastikowe bańki z paliwem.

– W…


Artykuł ukazał się w GWARKU 3/2019 z 15.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.