• 25.01.2019

  Wręczono wyróżnienia dla przedsiębiorców

  W piątek, 25 stycznia odbyła się w Kaletach VIII Gala Przedsiębiorczości, podczas której wręczono wyróżnienia Nestor Biznesu, Złote Kowadło Biznesu i nagrodę Młodzi Przedsiębiorcy.

  Tytułem Nestora Biznesu, dla tych którzy "przecierali biznesowe szlaki i mogą poszczycić się wieloletnim prowadzeniem działalności gospodarczej, bo od 25 i 26 lat", uhonorowano: Sławomira Staniszewskiego, Eryka Skotarka, Eryka Skopa, Jacka Rupika, Bronisława Cogla, Marka Musika, Edwarda Janczyka, Adama Golasza i Leszka Antczaka.

  Złote Kowadło Biznesu przyznano firmie Odlewy Precyzyjne. Odebrała je dyrektor Katarzyna Karmańska.

  Nagrodą dla młodych przedsiębiorców wyróżniono braci Krzysztofa, Łukasza i Dawida Baronów prowadzących firmę DAW-BUD. (mir)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.