23.10.2018

Murale i mozaiki kontra szaroburość

Na przedszkolu w Miasteczku Śląskim powstaje oryginalny, kolorowy mural. Takich inicjatyw w okolicy jest niewiele. Być może niedługo się to zmieni i Tarnowskie Góry staną się sławne dzięki muralom mozaikowym?

Przedszkole nr 3 na miasteczkowskim osiedlu zostało przebudowane i wyremontowane. Między innymi powstała nowa klatka schodowa. Z zewnątrz to mało efektowna betonowa bryła, która odstawała od reszty kolorowego budynku. – Pomyśleliśmy, że warto coś z tym zrobić. I tak powstał pomysł…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2018 z 23.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.