22.02.2019

Wasz ślub na naszych łamach. Czekamy na zdjęcia!

Jak wspominacie dzień Waszego ślubu? Czy pamiętacie, jakie emocje Wam towarzyszyły? Atmosferę tego wyjątkowego dnia oddają Wasze ślubne fotografie, które teraz mają szansę ponownie ujrzeć światło dzienne!

5 marca na łamach naszego tygodnika ukaże się dodatek ślubny, w którym chcielibyśmy opublikować zdjęcia ślubne naszych Czytelników. Mile widziane zarówno fotografie świeżo upieczonych małżonków, jak i pamiątki par z długoletnim stażem.

Zdjęcia prosimy przesyłać do wtorku, 26 lutego, na adres: a.gabala@gwarek.com.pl, wraz z imionami i nazwiskami państwa młodych, nazwą miejscowości w której mieszkają, datą ślubu oraz numerem telefonu. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, dlatego skontaktujemy się z wybranymi Czytelnikami.

Zapraszamy!

Redakcja


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.