26.05.2019

Eurowybory: Wiśniewska i Buzek z ogromnym poparciem

Według sondaży Ipsos, z województwa śląskiego do Europarlamentu na pewno wejdą: Jadwiga Wiśniewska (PiS), Jerzy Buzek (KE), Izabela Kloc (PiS), Jan Olbrycht (KE) i Jacek Wilk (Konfederacja).

Mandat zdobyli też prawdopodobnie: Grzegorz Tobiszowski (PiS), Łukasz Kohut (Wiosna) i Marek Balt (KE). Według sondaży Jadwiga Wiśniewska otrzymała 390 tys. głosów, niewiele mniej Jerzy Buzek – 387 tys. Wyniki pozostałych kandydatów mieszczą się w przedziale od 40 tys. do 70 tys. głosów.

Według zapowiedzi Państwowej Komisji Wyborczej oficjalne wyniki mają być znane najdalej we wtorek.

(źródło:TVN24)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.