•  Podczas wyburzania największego obiektu, dawnej szwalni, zostanie ograniczony ruch na ul. Opolskiej dla samochodów, ale prawdopodobnie też dla pieszych.
     Podczas wyburzania największego obiektu, dawnej szwalni, zostanie ograniczony ruch na ul. Opolskiej dla samochodów, ale prawdopodobnie też dla pieszych. Fot. Jarosław Myśliwski
15.07.2019

Wyburzacze w Tarmilo

Firma, znana m.in. z telewizyjnego programu “Wyburzacze”, wygrała przetarg na rozbiórkę budynków po Tarmilo. I tutaj zostanie nagrany jeden z kolejnych odcinków. Jak będzie wyglądała taka operacja w centrum miasta?

Brama z nazwą Tarmilo została zabezpieczona przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. Zabiegało o to tarnogórskie muzeum. – Myślę, że z rozbiórki Tarmilo powstanie kolejny odcinek telewizyjnego programu "Wyburzacze", pokazujący przy tym Tarnowskie Góry – zapowiada dyrektor Rydarowicz.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2019 z 16.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.