•  Kto zasiądzie za biurkiem burmistrza Tarnowskich Gór?
     Kto zasiądzie za biurkiem burmistrza Tarnowskich Gór? Fot. Jacek Tarski
11.06.2018

​Wyścig do fotela, wyścig do władzy

Wybory samorządowe za pasem, a na miejskiej, tarnogórskiej “giełdzie” względna cisza. Wymieniane są zaledwie dwa nazwiska kandydatów na kandydatów na burmistrza, tzw. “pewniaków”. Reszta to plotki i przypuszczenia na zasadzie “słyszałem, że”.

Póki co tylko Prawo i Sprawiedliwość mówi o kandydacie na burmistrza Tarnowskich Gór. To Janusz Śnietka, dotychczas zasiadający na stolcu radnego tutejszej Rady Miejskiej. O jego kandydaturze mówi się nie od dziś. W ubiegłym tygodniu Barbara Dziuk, która jest lokalną koordynatorką PiS…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2018 z 12.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.