09.10.2018

Wygraj bilet na koncert

We wtorek, 23 października, w sali widowiskowej tarnogórskiego Kompleksu Zamkowego wystąpią artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej. Podczas koncertu “Na cygańską nutę” będzie można posłuchać popularnych arii operowych i musicalowych. 5 darmowych zaproszeń na to wydarzenie już czeka na naszych czytelników.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią soliści, pary baletowe i 25-osobowa orkiestra. Jak zapowiadają organizatorzy, w repertuarze najpiękniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe, kojarzące się ze społecznością i kulturą Romów, będzie można posłuchać m.in. "Trubadura", "Carmen", "Cygańskiej miłości" i "Dzwonnika z Notre Dame". Nie zabraknie nawiązań do folkloru cygańskiego z całej Europy, od Hiszpanii i Francji po Węgry i Bałkany.

Koncert rozpocznie się o godz. 19, we wtorek 23 października, w sali widowiskowej Kompleksu Zamkowego w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 39.

5 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie, o wartości 100 zł każde, przekażemy naszym czytelnikom. Zaproszenia trafią do osób, które w środę, 10 października, od godz. 10, jako pierwsze wyślą SMS o treści "koncert" wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem pod numer 666-388-953. Koszt SMS zgodny z taryfą operatora. Listę zwycięzców konkursu opublikujemy w kolejnym numerze Gwarka, który ukaże się 16 października.

Udział w konkursie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na publikację danych osobowych uczestnika na łamach gazety.

(ap)


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2018 z 09.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.