•  Katarzyna Bodora, Adian Kalus (z pucharem) i Tadeusz Tarnowski prowadzący grupę Rock Time.
     Katarzyna Bodora, Adian Kalus (z pucharem) i Tadeusz Tarnowski prowadzący grupę Rock Time.
26.02.2020

Wygrali Ogólnoświatowy Konkurs Rock`n`Rolla im. Billa Haleya

To jeden z największych sukcesów tancerzy z grupy Rock Time z Kalet.

Szturmowali kilkakrotnie prestiżowy konkurs organizowany co roku w warszawskim klubie Stodoła, ale ze zmiennym szczęściem. Tutaj nie tak łatwo dostać się na podium. Tym razem jury skapitulowało i uznało, że nie było lepszych niż Katarzyna Bodora i Adrian Kalus.

40. edycja niezwykle cenionego i najbardziej prestiżowego w Polsce Ogólnoświatowego Konkursu Rock`n`Rolla im. Billa Haleya odbyła się wczoraj, 25 lutego. – Na konkurs wysłałem 8 par. Powiedziałem Tadkowi Tarnowskiemu, który prowadzi Rock Time, że mają nie wracać do MDK, jeżeli nie wygrają. Posłuchali – żartuje Marian Lisiecki, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. – Jestem z nich dumny.

(mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.