30.10.2018

Wymiana awaryjna, czyli co kopią przy rondzie

Czytelnicy pytają o prace, jakie od kilku tygodni prowadzone są przy rondzie Ranoszka w Tarnowskich Górach. Spółka gazownicza wymienia tam rury.
– Prace są bardzo intensywne, nie wiem, dlaczego rury są wymieniane. Szczerze mówiąc trochę mnie to niepokoi, bo może się zdarzyć, że wyłączony będzie dopływ gazu do mieszkań, a to jest bardzo niebezpieczne – mówi jeden z czytelników, prosząc nas o informację.
W oddziale Polskiej Spółki Gazownictwa w Zabrzu dowiedzieliśmy się, że firma w awaryjnym trybie wymienia tam sieć gazową. Roboty budowlano-montażowe mają na celu poprawę stanu technicznego infrastruktury. Zakończą się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.PSG przeprasza mieszkańców za utrudnienia i uciążliwości, na jakie są narażeni. Jednocześnie firma informuje, że nie przewiduje przerw w dostawie gazu do odbiorców.(JT)

Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2018 z 30.10.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.