• Wypadek na A1, jedna osoba nie żyje.
    Wypadek na A1, jedna osoba nie żyje. Fot. Archiwum policji
10.08.2017

Wypadek na A1 w Piekarach Śląskich. Droga zablokowana

Na autostradzie A1 w Piekarach Śląskich wydarzył się wypadek. W wyniku zderzenia dwóch aut zginął człowiek.

Wypadek wydarzył się około godz. 11 na pasie ruchu w kierunku Żor i przejścia granicznego z Czechami. Auta, które się ze sobą zderzyły to volkswagen golf oraz citroen i samochód ekipy konserwującej autostradę. Wypadek miał miejsce na zwężeniu drogi do jednego pasa z powodu prac przy usuwaniu plamy przez pracowników technicznych, którzy zajmują się utrzymaniem drogi. W sumie poszkodowanych zostało sześć osób. Jedna, kobieta podróżująca volkswagenem, prawdopodobnie na tylnym siedzeniu, zginęła. Ranne zostały także 3 osoby podróżujące citroenem oraz pracownik autostradowego patrolu. Jednego z poszkodowanych przewieziono do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga została zablokowana, ruch w stronę Gliwic wstrzymany. Wyznaczono objazdy. Na razie nie można mówić ani o przyczynach, ani o innych okolicznościach zdarzenia. Na miejscu pracują prokurator i policja, mający ustalić przebieg wypadku. Policja zapowiada, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.  (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.