•  Do wypadku doszło na budowie w Świerklańcu.
     Do wypadku doszło na budowie w Świerklańcu. Fot. OSP Świerklaniec
10.08.2018

Wypadek na budowie. 63-latek z urazem kręgosłupa

Do wypadku doszło na budowie w Świerklańcu, przy ul. Miarki – wczoraj, 9 sierpnia około południa. Zawaliło się prawie 30 m kw. stropu.

Jak informuje policja, 63-latek z powiatu myszkowskiego spadł z I kondygnacji budynku razem z belką stropową. Wykonywał prace budowlane. Strażacy podają, że zawalił się strop – ok. 30 m. kw. Poszkodowany miał złamania nogi i ręki oraz uraz kręgosłupa. Strażacy pomogli przetransportować go do karetki pogotowia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.