•  Kierowca tłumaczył, że nie widział przechodniów, bo oślepiło go słońce.
     Kierowca tłumaczył, że nie widział przechodniów, bo oślepiło go słońce. Fot. Alicja Jurasz
30.12.2019

Wypadek na przejściu. Kara w zawieszeniu

Więzienie w zawieszeniu dla 86-letniego sprawcy wypadku drogowego. Karę zaproponował sprawca w porozumieniu z prokuratorem. Musi ją jeszcze zatwierdzić sąd.

W grudniu prokurator Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach wysłał do Sądu Rejonowego wniosek o ukaranie, na zasadzie dobrowolnego poddania się karze, 86-letniego mężczyzny, sprawcy wypadku na przejściu dla pieszych w Nakle Śląskim. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, mężczyzna i kobieta. Obrażenia…


Artykuł ukazał się w GWARKU 51/2019 z 30.12.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.