02.02.2018

Wypadek na skrzyżowaniu

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj, 1 lutego, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Chopina w Piekarach Śląskich.

Kierujący skodą felicją, który jechał ul. Piłsudskiego, na skrzyżowaniu z ul. Chopina nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się oplowi astrze. Doszło do zderzenia samochodów, w wyniku którego opel uderzył w pobliskie ogrodzenie. Kierujący i pasażerowie opuścili pojazdy o własnych siłach, ale trzy osoby pojechały potem do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.